Zakazkova tlač - kalené sklo do kuchyne DIMEX
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
PRIPRAVUJEME Doprava zadarmo

Zakazkova tlač - kalené sklo do kuchyne

Kód:HG-VM
Materiál:Sklo
Cena s DPH :
239.00 € /
Dostupnosť:
na objednávku Mesiac

Kalené sklo do kuchyne 
podľa vlastného motívu a rozmeru
 

Výber fototagrafie či grafiky je veľmi individuálny vzhľadom na to, že každému sa páči niečo iné. Hlavnou výhodou je, že si môžete vybrať akýkoľvek motív a akýkoľvek rozmer a my vám to vyrobíme. Naše vlastné digitálne tlačové centrum Dimex umožňuje prispôsobiť kalené sklo a fototapety presne vašim požiadavkám. Jednoducho zmeníme rozmer, farebnosť alebo vám poradíme, kde a ako si vybrať motív či fotku, o ktorú máte záujem.


Ako si objednať kalené sklo:

  Výber motívu

Ak ste si nevybrali nič z nášich motívov, môžete si vybrať z fotobanky www.fotky-foto.sk. Keď nájdete to čo vám vyhovuje pošlite nám odkaz alebo číslo fotky.

  Vlastná fotografia

Ak máte záujem o fotku, ktorej autorom ste vy alebo nejaký váš známy, treba myslieť na to aby bolo rozlíšenie fotky dostatočne vysoké. Aby ste si boli istý, že kvalita je dobrá a vhodná na tlač, vždy skontrolujte obrázok kliknutím na jeho vlastnosti-podrobnosti.

Dobrým vodítkom je, že obraz musí mať aspoň 1 pixel pre každý milimeter. Napríklad, ak chcete tapetu na rozmer stien 350 x 260 cm (alebo 3500 x 2600 mm), obrázok, alebo fotografia by mala mať aspoň min. 3500 x 2600 pixelov (10 megapixelov) a rozlíšenie by nemalo byť menšie ako 300 DPI. Fotka má zvyčajne niekoľko MB.

  Prispôsobenie

Po zadaní rozmerov stien máte na výber, ktorú časť obrazu chcete zvoliť ako tapetu. Všetko závisí od rozmeru stien, kde sko pôjde. Dôležité je zachovať pomer strán aby sa obraz neroztiahol a inak nezdeformoval. Vždy pred objednávkou posielame náhľady fotiek aby ste boli 100% spokojný a vedeli čo Vám domov príde.

  Objednávka

Kalené sklo je možné objednať len prostredníctom e-mailu recepcia@dimex.sk, kde doladíme všetky potrebné detaily.

  Platba

Kalené sklo sa platí vopred, nie je možná platba na dobierku. Až po odsúhlasení náhľadu, ktorý Vám pošleme na e-mail a zaevidovaní platby v našom systéme, kalené sklo objednávame. Dodanie 4 - 6 týždňov.

 

Naše výrobky sú vyrobené s použitím materiálov, ktorým sú udeľované medzinárodne uznávané certifikáty.

  • Parametre
Kód:HG-VM
Výrobca:Dimex
Materiál:Sklo
Katalóg:Dimex line
Značka:Dimex

Späť na predchádzajúcu stránku.

Rýchly kontakt

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete zaslať akúkoľvek otázku či pripomienku. Odoslaný text bude doručený na adresu objednavky@dimex.sk.

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Tel. číslo:
Váš dotaz:*
Pozn. Ak si želáte aby sme vás kontaktovali telefonicky, uveďte vaše telefónne číslo a zavoláme vám.
Kontrola proti spamu:

captcha Skúsiť iný obrázok

Opíšte prosím text z obrázku:

Prevádzkovateľ
Sociálne siete
Doprava
  • sposob doruceni

Platba
  • sposob platby dimex.sk

Ocenenia, certifikáty
Partneri