Tapety na mieru - na strop

Ponúkame vám možnosť vytvoriť si fototapetu presne podľa vašich predstáv. A to i na také miesto, akým je strop. Vlastný motív a rozmer fototapiet vám ponúka takmer neobmedzené možnosti pri zariaďovaní vášho interiéru.

Objednávky a vaše otázky posielajte na e-mail: recepcia@dimex.sk

Ako to funguje?

Vyberte si motív
Široký výber fotografií a vektorovej grafiky z rôznych kategórií v katalógu DIMEX LINE alebo z fotobanky www.fotky-foto.sk. Či už chcete fototapetu do obývačky, spálne, kancelárskych priestorov či predajne, sme si istí, že tu nájdete to čo vám bude vyhovovať.

Pošlite nám obrázok
Ak chcete použiť jeden z vašich vlastných motívov či fotiek, namiesto našej je to v poriadku. Použitie fotografie ako tapety je dôležité rozhodnutie, hlavne pokiaľ ide o zariaďovanie interiéru. Takto si môžete byť istý, že nájdete presne ten štýl, ktorý chcete.
Nezabudnite na to, že je dôležité aby bola fotka vo vysokej kvalite. Neviete či je váš motív vhodný na tlač? Prečítajte si náš článok Kvalita fotiek - fototapety alebo nám pošlite e-mail na recepcia@dimex.sk a kvalitu fotky posúdime.

Prispôsobenie
Po zadaní rozmerov stropu máte na výber, ktorú časť obrazu chcete zvoliť ako tapetu. Všetko závisí od rozmeru stien, kde fototapeta pôjde. Dôležité je zachovať pomer strán aby sa obraz neroztiahol a inak nezdeformoval. Vždy pred objednávkou posielame náhľady fototapiet, orezané na rozmer, ktorý požadujete.

Objednávka
Akonáhle budete spokojní s výberom motívu, stačí napísať číslo motívu, zadať rozmery, uviesť výšku a šírku, materiál, ktorý požadujete a napísať na e-mail recepcia@dimex.sk. Behom jedného dňa vás budeme kontaktovať a doladíme všetky potrebné detaily.

Platba
Fototapety sa platia vopred, nie je možná platba na dobierku, výnimku majú len fototapety, ktoré sú skladom. Po odsúhlasení náhľadu vám e-mailom pošleme zálohovú faktúru, spolu so zhrnutím objednávky a až po zaevidovaní platby v našom systéme pôjde fototapeta do tlače. Dodanie trvá približne 2 týždne.

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás e-mailom na recepcia@dimex.sk

Tovar označený ako
X
Filtrovať podľa
Filtrovať podľa
Filter
Vzor
X
Povrch
X
Katalóg
X
Značka
X
Cena
Vynulovať filter
1_804218-valcek-pritlacny-15cm.jpg
1_orezavaci-noz-18cm-kovove-vedenie-profi.jpg
1_zvinovaci_meter_3m.jpg
1_vzorka-vlies-folia-dimex-obrazok.jpg
Náradie na tapetovanie - TAPETOVACÍ VALČEK PRÍTLAČNÝ 15 cm Náradie na tapetovanie - Nôž s kovovým vedením Meter zvinovací 3 m Vzorka tlače pri zákazkovej výrobe na mieru
Materiál:Vlies, Samolepiaca fólia
6.60 € ks
5.80 € ks
2.45 € ks
9.00 € ks
Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: 7 až 12 dní

1_vliesova-fototapeta-dimex-produkt.jpg
Zákazková tlač - Vliesová fototapeta na stenu Dimex
Materiál:Vlies
Symboly:ľubovoľné napájanie, dobrá farebná stálosť, ľahko umývateľná, Vliesové tapety
Vzor:Abstraktný
Povrch:Hladký
Katalóg:Dimex line
Značka:Dimex
18.00 €
Dostupnosť: 7 až 12 dní

Načítať ďalšie produkty »
Rýchly kontakt

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete zaslať akúkoľvek otázku či pripomienku. Odoslaný text bude doručený na adresu objednavky@dimex.sk.

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Tel. číslo:
Váš dotaz:*
Pozn. Ak si želáte aby sme vás kontaktovali telefonicky, uveďte vaše telefónne číslo a zavoláme vám.
Kontrola proti spamu:

captcha Skúsiť iný obrázok

Opíšte prosím text z obrázku:

:
Prevádzkovateľ
Sociálne siete
Doprava
  • sposob doruceni

Platba
  • sposob platby dimex.sk

Ocenenia, certifikáty
Partneri