Fototapety na skrine a dvere

Premeňte vaše interiérové dvere alebo skrine na niečo netypické pomocou samolepiacich fólií. Jednoducho a rýchlo zrenovujete staré dvere alebo nábytok a to motívom, ktorý si zvolíte sami. Samolepiace fólie sú vhodné na dlhodobé použitie v interiéri a sú nenáročné na údržbu. Lepidlo na fototapete obsahuje matný film, ktorý je potiahnutý šedým permanentným lepidlom. Lepidlo zaisťuje, že povrch fólie je nepriepustný, bez ohľadu na to, či sa jedná o tmavé alebo svetlé farby.

Objednávky a vaše otázky posielajte na e-mail: recepcia@dimex.sk

Ako to funguje?

Vyberte si motív
Široký výber fotografií a vektorovej grafiky z rôznych kategórií v katalógu DIMEX LINE alebo z ponuky fotobanky www.fotky-foto.sk. Či už chcete fototapetu nalepiť na dvere do obývačky, kancelárskych priestorov či predajne, sme si istí, že v širokej ponuke fotobaniek nájdete to čo vám bude vyhovovať.

Pošlite nám obrázok
Ak chcete použiť jeden z vašich vlastných motívov či fotiek, namiesto našej je to v poriadku. Použitie fotografie ako tapety je dôležité rozhodnutie, hlavne pokiaľ ide o zariaďovanie interiéru. Takto si môžete byť istý, že nájdete presne ten štýl, ktorý chcete.
Nezabudnite na to, že je dôležité aby bola fotka vo vysokej kvalite. Neviete či je váš motív vhodný na tlač? Prečítajte si náš článok Kvalita fotiek - fototapety alebo nám pošlite e-mail na recepcia@dimex.sk a kvalitu fotky posúdime.

Prispôsobenie
Motív, ktorý ste si vybrali na dvere, môžeme ešte upraviť podľa vašich požiadaviek. Vieme zmeniť farebnosť fotky a to na čiernobielo alebo sépiu. Rovnako si môžete vybrať, ktorú časť fotky chcete mať vytlačenú na samolepiacej fólií. Všetko závisí od požadoveného rozmeru, dôležité je zachovať pomer strán aby sa obraz neroztiahol a inak nezdeformoval. Vždy pred objednávkou posielame náhľady fototapiet, orezané na rozmer, ktorý požadujete.

Objednávka
Akonáhle budete spokojní s výberom motívu, stačí napísať číslo fotky, zadať rozmery, uviesť výšku a šírku, materiál, ktorý požadujete a napísať na e-mail recepcia@dimex.sk. Behom jedného dňa vás budeme kontaktovať a doladíme všetky potrebné detaily.

Platba
Fototapety na mieru sa platia vopred, nie je možná platba na dobierku, výnimku majú len fototapety, ktoré sú skladom. Po odsúhlasení náhľadu vám e-mailom pošleme zálohovú faktúru, spolu so zhrnutím objednávky a až po zaevidovaní platby v našom systéme pôjde fototapeta do tlače. Dodanie trvá približne 2 týždne.


Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás e-mailom na recepcia@dimex.sk

Tovar označený ako
X
Filtrovať podľa
Filtrovať podľa
Filter
Katalóg
X
Značka
X
Cena
Vynulovať filter
1_orezavaci-noz-18cm-kovove-vedenie-profi.jpg
1_zvinovaci_meter_3m.jpg
1_plastova-filcova-stierka-seda-10x7_5cm.jpg
1_vzorka-vlies-folia-dimex-obrazok.jpg
Náradie na tapetovanie - Nôž s kovovým vedením Meter zvinovací 3 m Plastová stierka s filcom na aplikáciu samolepiacich tapiet a fototapiet. Vzorka tlače pri zákazkovej výrobe na mieru
Materiál:Vlies, Samolepiaca fólia
5.80 € ks
2.45 € ks
4.60 € ks
9.00 € ks
Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: Skladom Dostupnosť: 7 až 12 dní

1_dverova-fototapeta-dimex-produkt.jpg
1_805501-tapetovacia-spachtla-mekka.jpg
1_plstena_stierka_biela_10x7cm.jpg
Zakazkova tlač - fototapety na dvere Dimex Náradie na tapetovanie - TAPETOVACIA ŠPACHTĽA MäKKÁ Plstená stierka pre bezpečnú aplikáciu samolepiacich tapiet a fototapiet.
Symboly:ľubovoľné napájanie, dobrá farebná stálosť, ľahko umývateľná, Vliesové tapety
Katalóg:Dimex line
Značka:Dimex
24.00 €
4.40 € ks
5.45 € ks
Dostupnosť: 7 až 12 dní Dostupnosť: 7 až 12 dní Dostupnosť: Skladom

Načítať ďalšie produkty »
Rýchly kontakt

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete zaslať akúkoľvek otázku či pripomienku. Odoslaný text bude doručený na adresu objednavky@dimex.sk.

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Tel. číslo:
Váš dotaz:*
Pozn. Ak si želáte aby sme vás kontaktovali telefonicky, uveďte vaše telefónne číslo a zavoláme vám.
Kontrola proti spamu:

captcha Skúsiť iný obrázok

Opíšte prosím text z obrázku:

:
Prevádzkovateľ
Sociálne siete
Doprava
  • sposob doruceni

Platba
  • sposob platby dimex.sk

Ocenenia, certifikáty
Partneri