Sklenené zásteny do kuchyne

Zástena z kaleného skla nahrádza klasický keramický obklad. Veľkou výhodou je ľahká údržba povrchu skla. Váš zážitok umocníme potlačou Vami vybratého motívu. Tlačí sa na zadnú stranu kaleného skla. Takto vyrobené sklo odoláva teplotám do 200°C a bežným nárazom napr. pohárom alebo riadom.

Sklo je možné využiť ako:

  • Zásteny na kuchynské linky
  • Sklenené obklady do kúpeľní a toaliet
  • Predeľovacie steny do interiérov
  • Výplne dvier

Materiál:

Na výrobu sklenených zásten používame extra číre sklo Optiwhite s hrúbkou 6 mm. Pri tomto skle nedochádza k farebnému skresleniu vytlačeného vzoru. Do skla je možné pripraviť otvory na zásuvky a pod. Tieto otvory je však potrebné urobiť pred kalením! Zakalené sklo už nie je možné upravovať.

Tlač:

Na potlač sklenených zásten používame modernú digitálnu tlačiareň s UV žiarením. Do našej tlačiarne používame špičkové tonery, aby sme zaručili vynikajúcu kvalitu, trvanlivosť a farebnú stálosť farieb.

Tlačíme z digitálnych formátov TIF, JPG, PDF s rozlíšením 150 dpi – 300 dpi. Maximálny rozmer pre tlač je 2500 x 2500 mm. Vybraný motív tlačíme na zadnú stranu skla, na ktorú následne nanesieme bielu kryciu vrstvu. Takouto úpravou zabránime presvitaniu podkladu napr. steny.

Rozmery:

Rozmery sú asi najdôležitejší faktor vašej objednávky. Preto je dôležité aby ste presne zmerali miery priestoru a nakreslili ich do podkladov. Pre viac informácií – si prečítajte postup zamerania, kde nájdete aj dokument na stiahnutie.

Doprava:

Na prepravu kaleného skla používame transportný drevený obal, ktorý chráni sklo pred prepravnými podmienkami. Pri dodaní si skontrolujte, či je sklo nepoškodené. Obal veľmi opatrne odstráňte a recyklujte podľa možností.

Cena:

Široké možnosti použitia a výber vzorov nedovoľuje presne stanoviť cenu. Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: recepcia@dimex.sk

Rýchly kontakt

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete zaslať akúkoľvek otázku či pripomienku. Odoslaný text bude doručený na adresu objednavky@dimex.sk.

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Tel. číslo:
Váš dotaz:*
Pozn. Ak si želáte aby sme vás kontaktovali telefonicky, uveďte vaše telefónne číslo a zavoláme vám.
Kontrola proti spamu:

captcha Skúsiť iný obrázok

Opíšte prosím text z obrázku:

:
Prevádzkovateľ
Sociálne siete
Doprava
  • sposob doruceni

Platba
  • sposob platby dimex.sk

Ocenenia, certifikáty
Partneri