Keramické obklady podľa vlastného motívu

Keramické obklady s vlastným motívom

Kachličky s potlačou ako novinka v oblasti interiérového dizajnu, prináša prispôsobenie pomaly každého detailu v domácnosti alebo v komerčných priestoroch presne podľa predstáv majiteľa. Po tapetách, fototapetách, podlahy a samolepiacich fóliach predstavujeme keramické obklady s fotopotlačou s rozmerom 20 x 40 cm. Vhodné ako obklad do kuchyne, kúpelne a iných miestností.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Objednávky a vaše otázky posielajte na e-mail: recepcia@dimex.sk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako to funguje?

  Vyberte si motív
Široký výber fotografií a vektorovej grafiky z rôznych kategórií v katalógu DIMEX LINE alebo z fotobanky www.fotky-foto.sk. Či už chcete obklad do kuchyne alebo kúpelne veríme, že tu nájdete to čo vám bude vyhovovať.

  Pošlite nám obrázok
Ak chcete použiť jeden z vašich vlastných motívov či fotiek, namiesto našej je to v poriadku. Použitie fotografie ako obkladu je dôležité rozhodnutie, hlavne pokiaľ ide o zariaďovanie interiéru. Takto si môžete byť istý, že nájdete presne ten štýl, ktorý chcete.
Nezabudnite na to, že je dôležité aby bola fotka vo vysokej kvalite. Neviete či je váš motív vhodný na tlač? Prečítajte si náš článok Kvalita fotiek - fototapety alebo nám pošlite e-mail na recepcia@dimex.sk a kvalitu fotky posúdime.

  Prispôsobenie
Po zadaní rozmerov stien máte na výber, ktorú časť obrazu chcete na kachličku. Rozmer je stanovený na 20 x 40 cm. Dôležité je zachovať pomer strán aby sa obraz neroztiahol a inak nezdeformoval. Vždy pred objednávkou posielame náhľady orezané na rozmer, ktorý požadujete.

  Objednávka
Akonáhle budete spokojní s výberom motívu, stačí napísať číslo motívu, zadať rozmery, uviesť výšku a šírku a napísať na e-mail recepcia@dimex.sk. Behom jedného dňa vás budeme kontaktovať a doladíme všetky potrebné detaily.

  Platba
Keramické obklady sa platia vopred, nie je možná platba na dobierku. Po odsúhlasení náhľadu vám e-mailom pošleme zálohovú faktúru, spolu so zhrnutím objednávky a až po zaevidovaní platby v našom systéme pôjde obklad do tlače. Dodanie trvá približne 4 týždne.

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás e-mailom na recepcia@dimex.sk

 

Rýchly kontakt

Prostredníctvom nasledujúceho formulára nám môžete zaslať akúkoľvek otázku či pripomienku. Odoslaný text bude doručený na adresu objednavky@dimex.sk.

Meno a priezvisko:
E-mail:*
Tel. číslo:
Váš dotaz:*
Pozn. Ak si želáte aby sme vás kontaktovali telefonicky, uveďte vaše telefónne číslo a zavoláme vám.
Kontrola proti spamu:

captcha Skúsiť iný obrázok

Opíšte prosím text z obrázku:

:
Prevádzkovateľ
Sociálne siete
Doprava
  • sposob doruceni

Platba
  • sposob platby dimex.sk

Ocenenia, certifikáty
Partneri